Виробництво

Найпершим, та, мабуть, найскладнішим етапом виробництва є процес видувки скляної кулі.Для її видування використовується скляна трубка різного діаметру та товщини стінки (в залежності від діаметру скляної кулі, яку на даний момент потрібно видути). Видутий виріб перевіряється по шаблонах на відповідність розмірам. Допускається мінімальне відхилення, як правило, в межах 1-1,5 мм.

Далі йде процес посріблення скляної кулі методом вприску посріблювального розчину, що дає змогу покрити внутрішню оболонку виробу сріблястим кольором. Посріблені ялинкові прикраси складаються на дерев’яні касети і поміщаються в сушильну камеру до їх повного висушування. Залишки вологи можуть спричинити брак виробів в процесі фарбування.

Фарбування скляних прикрас здійснюється на фарбувальному конвеєрі методом ручного занурювання виробів в лакофарбуючу суміш з їх подальшою сушкою в конвеєрі. На сьогоднішній день, у фарбуванні скловиробів використовуються лаки всесвітньовідомої фірми Kaiser Lacke GmbH (Німеччина).

Процес художнього розпису, скоріш за все, один з найцінніших та найвимогливіших, з огляду на швидку тенденцію зміни смаків та вподобання споживачів. Тому, на підприємстві працюють професійні майстрині-художниці, які вдало втілюють фантазію, натхнення та новітні тенденції розпису на скляній кулі.

Для оздоблення виробів використовуються різноманітні види присипок високої якості, що підтверджується українським представником заводу-виробника SiliGlit GmbH (Німеччина), склобісер, нітролаки, фарби, гуаші тощо.

Завершальними етапами виробництва скляних ялинкових прикрас є обрізка конусів скловиробів з використанням спеціального обладнання, армування виробів алюмінієвими ковпачками, пакування готової продукції.

На кожному з етапів здійснюється контроль якості згідно встановлених норм і стандартів для підтримання і вдосконалення власного іміджу компанії.